Pairs - Championship - South 2

PreLim
Play on Wed 19th Jun
RD1
Play on Fri 21st Jun
RD2
Play on Wed 26th Jun
Area Final
Play on Fri 28th Jun
Final Stages Q/F Re-Draw @ Wellingboro'
Play on Wed 3rd Jul
S/Final @ Thrapston
Play on Fri 5th Jul

Alan Coleman
(ABINGTON H)
(Challenger)

V
BYE

Alan Coleman
(ABINGTON H)
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Jason Bryan
(KINGSTHORPE I)
(Challenger)
V
Bob Humphris
(HEYFORD B)

Ed Carter
(HARPOLE B)
(Challenger)

V
BYE

Ed Carter
(HARPOLE B)
(Challenger)
V
David Iddles
(KINGSTHORPE H)
 

David Iddles
(KINGSTHORPE H)
(Challenger)

V
BYE

John Moore
(DAVENTRY TIGERS)
(Challenger)
V
Ron Morland
(BRACKLEY A)

TBC
(Challenger)
V
Ashley Linnell
(N/H WEST END A)
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Ashley Linnell
(N/H WEST END A)
(Challenger)

V
BYE

Adam Brown
(ABINGTON E)
(Challenger)
V
Malcolm Statham
(DAVENTRY TOWN)

TBC
(Challenger)
V
William Walker
(N/H WEST END C)
 

William Walker
(N/H WEST END C)
(Challenger)

V
BYE

David Bird
(ST CRISPIN)
(Challenger)
V
David Walker
(KINGSTHORPE E)

TBC
(Challenger)
V
Mike Edwards
(HARPOLE A)
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Mike Edwards
(HARPOLE A)
(Challenger)

V
BYE

Neil Moore
(N/H EXPRESS H)
(Challenger)
V
Vernon Gearey
(KINGSTHORPE F)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Richard Lemon
(N/H EXPRESS A)
(Challenger)
V
Malcolm Paul
(ABINGTON D)

Michael Moulton
(KISLINGBURY B)
(Challenger)

V
BYE

Michael Moulton
(KISLINGBURY B)
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Chris Bland
(N/H EXPRESS B)
(Challenger)
V
Darrell Welch
(HEYFORD A)

Stuart Johnston
(ABINGTON J)
(Challenger)

V
BYE

Stuart Johnston
(ABINGTON J)
(Challenger)
V
TBC
 

Danny Walker
(N/H WEST END D)
(Challenger)
V
Martin Walker
(N/H WEST END B)

Tim Chapman
(KINGSTHORPE G)
(Challenger)
V
Alan Dunkley
(ABINGTON I)

TBC
(Challenger)
V
Denis Hardy
(KINGSTHORPE D)
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Denis Hardy
(KINGSTHORPE D)
(Challenger)

V
BYE

Jack Botterill
(N/H EXPRESS G)
(Challenger)
V
Mark Dickens
(N/H EXPRESS D)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Mark Courtney
(KINGSTHORPE B)
(Challenger)
V
David Blencowe
(BRACKLEY B)

Steve Cale
(KISLINGBURY C)
(Challenger)
V
Paul Green
(N/H EXPRESS C)

TBC
(Challenger)
V
Merv Boyson
(HEYFORD C)
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Merv Boyson
(HEYFORD C)
(Challenger)

V
BYE

Robin Archer
(ABINGTON B)
(Challenger)

V
BYE

Robin Archer
(ABINGTON B)
(Challenger)
V
Mick Spear
(KINGSTHORPE C)
 

Mick Spear
(KINGSTHORPE C)
(Challenger)

V
BYE

Neil Rolfe
(N/H EXPRESS E)
(Challenger)

V
BYE

Neil Rolfe
(N/H EXPRESS E)
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Peter Milburn
(ABINGTON F)
(Challenger)
V
John Freeman
(ABINGTON C)

John Leggett
(N/H EXPRESS J)
(Challenger)
V
Phil Reeve
(ABINGTON K)

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Tom Wellburn
(N/H EXPRESS I)
(Challenger)
V
David Clarke
(ROADE B)

Jonathan Brown
(ABINGTON G)
(Challenger)

V
BYE

Jonathan Brown
(ABINGTON G)
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Matthew Desmond
(KINGSTHORPE A)
(Challenger)
V
David Reynolds
(ROADE A)

Iain Walker
(ABINGTON A)
(Challenger)

V
BYE

Iain Walker
(ABINGTON A)
(Challenger)
V
TBC
 

Lee Pilkington
(KISLINGBURY A)
(Challenger)
V
Ian Bland
(N/H EXPRESS F)

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×