Triples - Championship - South 2

PreLim
Play on Wed 29th May
RD1
Play on Fri 31st May
RD2
Play on Wed 5th Jun
Area Final
Play on Fri 7th Jun
Final Stages Q/F Re-Draw @ Abington
Play on Wed 12th Jun
S/Final @ Thrapston
Play on Fri 14th Jun

Peter Hagon
(ROADE B)
(Challenger)

V
BYE

Peter Hagon
(ROADE B)
(Challenger)

W/O
Ian Thompson
(ST CRISPIN)
 

Peter Hagon
(ROADE B)
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Ian Thompson
(ST CRISPIN)
(Challenger)

V
BYE

Phil Reeve
(ABINGTON F)
(Challenger)

V
BYE

Phil Reeve
(ABINGTON F)
(Challenger)
V
TBC
 

John Leggett
(N/H EXPRESS E)
(Challenger)
V
Dominic Graham
(N/H EXPRESS A)

Martin Walker
(N/H WEST END B)
(Challenger)
V
Chris Bland
(N/H EXPRESS B)

TBC
(Challenger)
V
Mike Edwards
(HARPOLE B)
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Mike Edwards
(HARPOLE B)
(Challenger)

V
BYE

Darrell Welch
(HEYFORD A)
(Challenger)

V
BYE

Darrell Welch
(HEYFORD A)
(Challenger)
V
David Iddles
(KINGSTHORPE E)
 

David Iddles
(KINGSTHORPE E)
(Challenger)

V
BYE

John Freeman
(ABINGTON B)
(Challenger)

V
BYE

John Freeman
(ABINGTON B)
(Challenger)
V
Paul D'Inverno
(HARPOLE A)
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Paul D'Inverno
(HARPOLE A)
(Challenger)

V
BYE

Lee Pilkington
(KISLINGBURY B)
(Challenger)

V
BYE

Lee Pilkington
(KISLINGBURY B)
(Challenger)
V
David Reynolds
(ROADE C)
 

David Reynolds
(ROADE C)
(Challenger)

V
BYE

David Walker
(KINGSTHORPE C)
(Challenger)

V
BYE

David Walker
(KINGSTHORPE C)
(Challenger)
V
Kev Mawson
(KINGSTHORPE B)
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Kev Mawson
(KINGSTHORPE B)
(Challenger)

V
BYE

Ron Morland
(BRACKLEY)
(Challenger)

V
BYE

Ron Morland
(BRACKLEY)
(Challenger)
V
Andrew Cragg
(BUGBROOKE A)
 

Andrew Cragg
(BUGBROOKE A)
(Challenger)

V
BYE

Robin Archer
(ABINGTON A)
(Challenger)

V
BYE

Robin Archer
(ABINGTON A)
(Challenger)
V
Tom Wellburn
(N/H EXPRESS D)
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Tom Wellburn
(N/H EXPRESS D)
(Challenger)

V
BYE

Matthew Desmond
(KINGSTHORPE A)
(Challenger)

V
BYE

Matthew Desmond
(KINGSTHORPE A)
(Challenger)
V
Mark Betts
(N/H WEST END D)
 

Mark Betts
(N/H WEST END D)
(Challenger)

V
BYE

Nathan Betts
(N/H WEST END C)
(Challenger)
V
Vernon Gearey
(KINGSTHORPE D)

TBC
(Challenger)
V
Tony Hartwright
(ROADE A)
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Tony Hartwright
(ROADE A)
(Challenger)

V
BYE

Bob Humphris
(HEYFORD B)
(Challenger)

V
BYE

Bob Humphris
(HEYFORD B)
(Challenger)
V
TBC
 

Peter Milburn
(ABINGTON D)
(Challenger)
V
Adam Brown
(ABINGTON C)

Robert Pentelow
(N/H WHYTE MELVILLE A)
(Challenger)

V
BYE

Robert Pentelow
(N/H WHYTE MELVILLE A)
(Challenger)
V
John Hodgkinson
(DAVENTRY TOWN)
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

John Hodgkinson
(DAVENTRY TOWN)
(Challenger)

V
BYE

Thomas Fuins
(BUGBROOKE B)
(Challenger)

V
BYE

Thomas Fuins
(BUGBROOKE B)
(Challenger)
V
Jonathan Brown
(ABINGTON E)
 

Jonathan Brown
(ABINGTON E)
(Challenger)

V
BYE

Matt Pownall
(N/H WEST END A)
(Challenger)

V
BYE

Matt Pownall
(N/H WEST END A)
(Challenger)
V
Mark Dickens
(N/H EXPRESS C)
 

TBC
(Challenger)
V
TBC
 

Mark Dickens
(N/H EXPRESS C)
(Challenger)

V
BYE

Andy Ward
(KISLINGBURY A)
(Challenger)

V
BYE

Andy Ward
(KISLINGBURY A)
(Challenger)
V
Ian Dixon
(N/H WHYTE MELVILLE B)
 

Ian Dixon
(N/H WHYTE MELVILLE B)
(Challenger)

V
BYE

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy.

×